5
Hakkımızda

Erd Villa ile Hayallerinizdeki Eve Sahip Olun

ErdVilla; Türkiye'nin önde gelen çelik ev ve prefabrik ev satışı yapan bir şirkettir.

Vizyonumuz

ErdVilla olarak vizyonumuz Türkiye'de ve dünyada örnek alınacak bir çelik ev ve prefabrik ev üreticisi olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için çok önemlidir. Kaliteli yapılar üreterek müşterilerimizin memnun olması misyonumuzdur.

Hakkımızda

Uzman kadrosuyla inovatif çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına sürekli kendini yenileyerek, kaliteli ve modern yaşam alanları sunmaktadır. Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bu prensipler doğrultusunda müşterilerimize özgün tasarımlar, yüksek kalite standartları ve rekabetçi fiyatlar sunmaktayız. Müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde anlamak ve karşılamak adına geniş ürün yelpazemizde birçok farklı model seçeneği sunuyoruz.

İnşaat sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli kendimizi yeniliyoruz. Bu sayede çelik ev ve prefabrik ev üretiminde son teknolojik yöntemleri kullanarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Üretim sürecinde çevre dostu malzemeler kullanarak doğayı korumak adına da sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

Firmamızın ana hedeflerinden biri müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli yaşam alanlarını sunmaktır. Bu nedenle sürekli olarak maliyetlerimizi düşürmeye ve verimliliğimizi artırmaya çalışıyoruz. Böylece müşterilerimize daha rekabetçi fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunabiliyoruz.

ErdVilla olarak müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vermek için tüm ürünlerimizi ve hizmetlerimizi detaylı bir şekilde inceleyerek en doğru çözümleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimize destek olmaktayız.a

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak kaliteli, modern ve çevre dostu yaşam alanları sunmak için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Çelik ev ve prefabrik ev sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor üretim süreçlerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize daha kaliteli, dayanıklı ve estetik olarak modern yaşam alanları sunabiliyoruz.

 

 Vizyonumuzun bir diğer önemli unsuru müşterilerimize en uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunmaktır. Bunun için maliyetlerimizi düşürmek ve verimliliğimizi artırmak adına sürekli olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, onların hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren yaşam alanları sunmaktır. Bu nedenle ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyor, farklı ihtiyaçları karşılayacak farklı modeller sunuyoruz.

 

 

 Vizyonumuzun bir diğer önemli unsuru ise; çevre dostu ürünler üreterek doğanın korunmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla üretim sürecinde çevre dostu malzemeler kullanarak, doğaya saygılı bir üretim gerçekleştiriyoruz. Bu vizyon doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürerek müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst düzeyde tutmaya devam edeceğiz.

erd-logo-kck
erd-logo-kck

Misyonumuz

 ErdVilla olarak misyonumuz; müşterilerimize kaliteli, modern ve güvenli yaşam alanları sunarak, Türkiye’de ve dünyada lider bir çelik ev ve prefabrik ev üreticisi olmaktır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve bu ihtiyaçları karşılamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

 Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için çok önemlidir ve her zaman müşterilerimize dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Misyonumuzun bir diğer önemli unsuru çelik ev ve prefabrik ev sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmaktır.

 Üretim süreçlerimizde kaliteli malzemeler kullanarak, dayanıklı, estetik ve modern yaşam alanları üretiyoruz. Çevre dostu üretim yaparak doğanın korunmasına katkı sağlamaktayız. Bu nedenle üretim sürecimizde çevre dostu malzemeler kullanarak, çevreye duyarlı bir üretim gerçekleştiriyoruz. 

 En uygun fiyatlarla en yüksek kalitede ürünler sunmaktayız. Bu amaçla maliyetlerimizi sürekli olarak düşürerek ve verimliliğimizi artırarak, müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla kaliteli yaşam alanları sunuyoruz.